بسته پودر خشک لایت اولترا

پروتئین وانیلی Lite Ultra with AminoteinVanilla

وراِور لایت اولترا، ۱۸آمینو اسید مهم، از جمله آمینو اسیدهاى پایه اى و غیر پایه اى و مشتقات زنجیره اى آنها را تامین مى نماید. به علاوه، فوراِور لایت اولترا، بخش مهمى از برنامه کلین9 نیز هست. این محصول به شما امکان مى دهد تا خودتان مسیر سلامتى تان را تعیین کنید و به شیوه اى موثر و پایدار، مدیریت وزن تان را در دست بگیرید.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
موجود در انبار
470
CC: 0.138
قیمت: ۸۳۰,۰۰۰ تومان
۷۴۷,۰۰۰ تومان

پروتئین وانیلی فوراور

 یک رژیم غذایی با پروتئین بالا با کمک به شما در کنترل اشتیاق و عضله سازی می تواند نقش مهمی در کاهش وزن داشته باشد. بدن شما برای ساخت و حفظ عضله به اسیدهای آمینه ای نیاز دارد که فقط از پروتئین می توانند استخراج شوند.

فوراور اولترا لایت حاوی آمینوشن با طعم وانیلی است که می تواند مکملی سالم و عالی برای سبک زندگی شما بر پایه محصولات فوراِور لیوینگ باشد. فوراِورلایت اولترا، اندیشه ای جدید را با تکنولوژی نوین در هم آمیخته تا به حفظ سبک زندگی و رژیم غذایی سالم تان کمک نماید.

ترکیبات اولترا لایت

فورا آمینو اسید مهم، از جمله آمینو اسیدهاى پایه ۱۸ لایت اولترا، اى و غیر پایه اى و مشتقات زنجیره اى آنها را تامین می نماید. نیز ۹ ور لایت اولترا، بخش مهمی از برنامه کلین به علاوه، فورا هست. این محصول به شما امکان می دهد تا خودتان مسیر سلامتی تان را تعیین کنید و به شیوه اى موثر و پایدار، مدیریت وزن تان را در دست بگیرید. 

پروتئین وانیلی

فواید مصرف پروتئین وانیلی فوراور

  • مصرف روزانه 2 وعده این پودر طبیعی، 100 درصد نیاز بدن را نسبت به مواد معدنی و ویتامین ها تامین میکند.
  • تامین 18 آمینو اسید ضروری برای بدن
  • دارای دو طعم وانیلی و شکلاتی بنا به سلیقه شما
  • قابلیت استفاده برای کاهش وزن، تثبیت اندام و افزایش حجم عضلات
نظر‎های کاربران
(0/0)
پروتئین وانیلی
این یک محصول عالی است که من همیشه صبح قبل از ورزش آن را مصرف می کنم ، صبحانه خوشمزه من است و ساعت های زیادی مرا سیر و با انرژی نگه می دارد. این یک محصول عالی است.
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند