قرص لاغری، فوراور ترم

فوراور ترم مکمل چربی سوز

فرمول قدرتمند و حمایتی برای کمک به افزایش سطح انرژی و تسریع سوخت و ساز بدن، همراه شما در برنامه ای که برای کاهش وزن در پیش دارید.

ارسال رایگان
موجود در انبار
463
قیمت: ۷۹۵,۲۰۰ تومان
۷۱۵,۶۸۰ تومان

مکمل چربی سوز فوراورترم

این محصول، ترکیبی منحصر به فرد از عصاره های گیاهی و مواد مغذی بوده که به مدیریت کنترل وزن نیز کمک می کند. بنابراین شما می توانید سریعتر به نتایج بهتری برای رسیدن به وزن ایده آل خود برسید.ویتامین های گروه بدن کمک کند تا سوخت و ساز کربوهیدرات ها، پروتئین ها و چربی به درستی صورت گیرد.مکمل و قرص ترم فوراور، در کنار فرایند چربی سوزی، به دلیل استفاده از گیاهان دارویی و مغذی، سرشار از ویتامین هاست.

فوراورترم

ترکیبات فوراورترم

با ترکیبات قوی پلی فنول، که با نام کاتچین‌ها (catechins) شناخته می‌شوند و تحقیقات مفصلی راجع به تاثیر آنها در فرآیند گرمازایی صورت گرفته‌است. چای سبز، گوارانا، کافئین طبیعی و کتون تمشک موجود در این محصول به افزایش سطح انرژی و سوخت و ساز  نیز به B در بدن شما کمک می کند. چای سبز فرایند سوخت و ساز بدن را ساپورت می‌کند. لازم به توضیح است که گرمازایی، یعنی سوختن چربی برای تولید انرژی در سلول‌های بدن. فورِاوِر ترم همچنین کافئین طبیعی را برای بدن فراهم می‌نماید. این کافئین طبیعی مربوط به آلکالوئید های به دست آمده از عصاره‌ی دانه‌های گوآرانا می‌باشند. در مدت زمان ورزش و تمرینات بدنی و همچنین در روزهای پرمشغله و به حفظ سطح انرژی بدن کمک می‌کنند.

خواص فوراورترم

خواص اصلی چای سبز میتوان به: خواص آنتی اکسیدانی ۱۰۰ برابر بیشتر از ویتامین ث کمک به کاهش وزن و چربی سوزی کاهش دهنده عالی کلسترول خون بهبود مشکلات دهان و دندان مقابله با بیماری های فصلی مانند آنفولانزا و سرما خوردگی کاهش جذب گلوکوز و کنترل قند خون

فوراورترم

موارد مصرف فوراور ترم

روزی ۲ عدد بعد از غذا، ۱ عدد صبح و ۱ عدد ظهر.

ترجیحا صبح ها پس از استفاده، یک ربع تا بیست دقیقه ورزش سبک و پیاده روی به افزایش متابولیسم و چربی سوزی بسیار کمک خواهد کرد. به دلیل افزایش سوخت و ساز و انرژی، بهتر است بعد از ساعت ۶ عصر مصرف نشود زیرا ممکن است باعث بی خوابی شود.

فوراورترم

مزایای کلی مکمل چربی سوز

  • عصاره‌ی (برگ) چای سبز
  • عصاره‌ی دانه‌های گوآرانا، دانه‌های قهوه‌ی سبز
  • (Coffearobusta) ،کتان تمشک‌ها Raspberry Ketones)) 
  • ویتامین ث ، ب۱ ب۲ ب۶ ب۱۲ ، نیاسین ، فولیک اسید ، اسید پاناتوتنیک و مخلوط اختصاصی فوراور ترم

 

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند