نوشیدنی انار جوانی - پامستین پاور

نوشیدنی پامستین پاور Pomesteen Power

ترکیبات بی نظیرآبمیوه و عصاره های کاملا طبیعی شامل : گلابی، آلبالو، تمشک، انبه با آنتی اکسیدان های رادیکال و ترکیبی از هفت میوه خوشبو برای اینکه با استرس مبارزه کنید و سطح دفاعی بدن را بالا ببرید.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
262
CC: 0.108
قیمت: ۶۶۷,۴۰۰ تومان
۶۰۰,۶۶۰ تومان

نوشیدنی پامستین پاور فوراور

این محصول یک نوشیدنی با ترکیب اختصاصی از عصاره ها و آب میوه هایی از جمله انار، گلابی، منگوستین، تمشک، توت، زغال اخته و دانه انگور است. آب انار نسبت به چای سبز، آب آلبالو و آب پرتقال، دارای آنتی اکسیدان های پلی فنل بیشتری است. این نوشیدنی، منبع خوبی ازویتامینC است آنتی اکسیدان‎ها برای سلامتی ما بسیار ضروری و حیاتی هستند.

نوشیدنی پامستین

خواص آنتی اکسیدان در نوشیدنی پامستین پاور

«فورِاوِر پامستین پاور» تمامی این خواص آنتی اکسیدانی را طبق فرمولی انحصاری، با آب میوه‎های طبیعی از جمله انار، گلابی، منگوستن هندی، تمشک، شاتوت، و هسته انگور ترکیب کرده است.

نوشیدنی پامستین

طعم این میوه آن قدر دلپذیر است که ملکه ویکتوریا آن را به عنوان میوه محبوب خود اعلام کرده و همین امر سبب شده که منگوستن هندی، لقب «ملکه میوه ‎ها» را به خود بگیرد.

نوشیدنی پامستین

توانایی این میوه در جذب رادیکال های آزاد بسیار بالاست و حاوی مقادیر فراوانی از زانتون‎های مفید برای بدن است. زانتون‎ها عضوی از خانواده خوراکی‎های میوه‎ای بوده و دارای قدرت آنتی اکسیدان بسیار بالایی هستند. قدرت باورنکردنی آنتی اکسیدان هایی چون انار، منگوستن هندی، و مانند آنها را با «فورِاوِر پامستین پاور» تجربه کنید.

نوشیدنی پامستین

ترکیبات متفاوت نوشیدنی پامستین پاور

اما نکته بسیار مهم در مورد نوشیدنی «فوراور پامستین پاور» آن است که میوه ‎هایی را در ترکیب خود دارد که بیشترین توانایی در جذب رادیکال‎های آزاد را دارند. به طور خاص، آب انار دارای چنان توانایی بالایی از نظر آنتی اکسیدان بوده که این میزان توانایی آنتی اکسیدانی را حتی در چای سبز، شراب قرمز، یا آب پرتقال نمی توان یافت. بعلاوه، این محصول سرشار از ویتامین ث است. 

فواید نوشیدنی آنتی اکسیدان پامستین پاور

  • 94% آب میوه طبیعی
  • کمک به سلامت قلب
  • کاهش ریسک ابتلا به سرطان
  • منبع عالی ویتامین سی
  • دوستدار گیاهخواران
  • فاقد گلوتن

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند