تصویر ایموبلند

ایموبلند foreverimmublend

مکمل تقویت کننده سیستم ایمنی بدن فوراور ایموبلند تمام جنبه های عملکرد سیستم دفاعی بدن را پوشش می‌دهد چرا که حاوی ترکیباتی گیاهی است که از عملکرد سیستم دفاعی را به‌صورت طبیعی بهبود می‌بخشد. لاکتوفرین موجود در این مکمل به تولید سلول های ایمنی بدن یا همون گلبول های سفید بدن کمک می‌‌کند و باکتری های سودمند روده را در سطح مطلوب حفظ می‌کند.

ارسال رایگان
355
CC: 0.105
۵۱۰,۰۰۰ تومان

مکمل غذایی فوراور ایموبلند

یکى از بهـترین و پرفروش ترین مکمل ها «مکمل فوراور ایمو-بِلِند» است. همان طور که می دانید مواد مغذی نقش اساسی را جهت تقویت سیستم ایمنی بدن ایفا می کنند یکی از مهم ترین مواد مغذی که در بدن نقش تقویت سیستم ایمنی را بر عهده دارند ویتامین ها به ویژه ویتامین های سی و دی هستند که در غذای مصرفی روزانه ی ما مواد مغذی فقیری وجود داشته از این رو باید حتما در کنار مواد غذایی روزانه از مکمل استفاده شود تا نیاز بدن در حد طبیعی بر طرف شود.

ایموبلند

اگر بدن انسان را به یک تیم فوتبال تشبیه کنیم، ایمیوبلند بهترین انتخاب برای یک خط دفاعی قدرتمند خواهد بود و کمتر مهاجمی قابلیت عبور از این خط دفاعی مستحکم را خواهد داشت. «فوراوِر ایم بِلِند» بدین منظور تولید شده است تا با هدف قرار دادن تمام جنبه های سیستم دفاعی بدن (از اولین خط دفاعی گرفته تا آخرین و درونی ترین جنبه های سیستم دفاعی)، به تقویت این سیستم کمک کند.

ایموبلند

تک تک اجزای تشکیل دهنده این محصول ترکیبی، با دقت انتخاب شده اند تا نقشی مهم در تقویت عملکرد سیستم دفاعی بدن ایفا نمایند. «فوراور ایمو- بلند» به سیستم دفاع بیولوژیک بدن کمک می کند تا بهترین عملکرد و بیشترین کارایی را در فعالیت های روزمره داشته باشد.ترکیب گیاهى این محصول که با هـدف تقویت سیستم دفاعى تهـیه شده است شامل موارد زیر است که با ویتامین هـاى C،D و زینک ترکیب شده اند تا تأثیر خارق العاده شان به حداکثر برسد. ترکیب گیاهی محصول فوراور ایموبلند عبارت است از: قارچ شیتاکه(شى تاکه، قارچ گریفولا فروندوسا،قارچ میتاکه (مى تاکه) هر یک از اجزای تشکیل دهنده این محصول، نقش ویژه ای در سلامت بدن دارند. این موضوع سبب می شود این مکمل در قسمت های مختلف بدن تاثیر گذاشته و کمبود های بدن را برطرف نمایند تا بدن فرد تا همیشه سلامت و سالم بماند.

ایموبلند

خصوصیات مکمل غذایی ایموبلند

فلاکتو لیگوسا کاریدها: سطح باکتریاییِ پروبیوتیک در دستگاه گوارش را نرمال نگه می دارند.لاکتوفرین: به تولید سلول های ایمنی بدن (گلبول های سفید) کمک می کند و باکتری های سودمند در روده را در سطحی بهینه نگه می دارد.قارچ های گریفولا فروندوسا و شیاکه:  به تولید سلول های ایمنی بدن (گلبول های سفید) و عملکرد بهینه سیستم قلبی عروقی کمک می کنند. ویتامین د: سلول های ایمنی بدن را تقویت می کند. ویتامین ث: رادیکال های آزاد در بدن را از بین می برد.

زینک: رادیکال های آزاد در بدن را از بین می برد و به تولید سلول های ایمنی بدن کمک می نماید. این فرمول منحصر به فرد، تمام جنبه های عملکرد سیستم دفاعی بدن را پوشش می دهد و نه تنها مغذی های گیاهی مورد نیاز برای حفظ سلامتی این سیستم را فراهم می آورد، بلکه حاوی ترکیباتی گیاهی است که از عملکرد سیستم دفاعی بدن پشتیبانی می کنند.

مزایای استفاده از مکمل غذایی ایموبلند

تمام جنبه های سیستم عصبی را پوشش می دهد. انواع مواد مغذی لازم برای فعالیت سیستم عصبی را ارایه می کند. با رادیکال های آزاد مبارزه می نماید. به دلیل داشتن قارچ شیتاگه و خواص آن، جهت پیشگیری و بهبود ویروس HPV و زگیل تناسلی مناسب و موثر می‌باشد. این ویروس که امروزه افراد زیادی را درگیر خود می کند دارای روش های درمانی طولانی و پر هزینه است. با استفاده از محصول ایموبلند شما می توانید به راحتی به پیشگیری و درمان این بیماری دردناک و شابع بپردازید و از عوارض  آن در امان باشید. ترکیبات دیگر: سویا که یکی از مواد غذایی سرشار از مواد مغذی است.

ایموبلند

روش مصرف مکمل غذایی ایموبلند

توجه: در صورت باردار بودن، حتما قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند